• پلاستر مینرال

شرح:

امروزه نماهای جدیدی مانند کامپوزیت و شیشه در صنعت ساختمان سازی وارد شده است که به مرور زمان جایگزین مصالحی مانند آجر، سنگ و گرانیت شده است و در بسیاری از موارد مقرون به صرفه تر از مصالح سنتی میباشد. نمای مینرال بتومیکس نیز یکی از گزینه های جدید برای معماران و انبوه سازان و مهندسین داخلی و خارجی کشور است که در مقایسه با سایر نماهای ساختمانی مزیت های قابل توجهی دارد.

ویژگی ها:

زیبایی ، پایداری ، سبکی ،قابلیت نگهداری و تعمیرات ارزان تر د ر انتخاب نوع نمای ساختمانهای مختلف با کاربری های مختلف ، اجرای سریع و صرفه جویی در زمان و نیروی کار ،قابل اجرا بر روی کلیه سطوح صاف مانند سیمان، دیوارهای کنفی و هر نوع سطح صاف دیگر ،جلوگیری از هدر روفتن زمان و هزینه ،بادوام و مقاوم و بی خطر بودن در مقابل خطرات زلزله ،عایق رطوبتی و مقاوم در برابر نفوذ آب ،وزن بسیار سبک این نما، صرفه جویی قابل توجهی در وزن ساختمان و صرفه جویی در هزینه فونداسیون و ... در صورت محاسبات سازه ای دارد ،قیمت ارزان در مقایسه با سایر نماهای ساختمان مانند کامپوزیت، شیشه، سنگ و ... ،تنوع منحصر به فرد در رنگها و دارای بیش از 35 رنگ طبیعی ،ماندگاری طولانی ،مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش، گرما و یخبندان ،قابل رقیق شدن توسط آب در زمان اجرا و کاملا سازگار با محیط زیست می باشد.

کاربردها:  قابل اجرا در سطوح خارجی که با مواد معدنی ساخته شده است مانند سیمان - بتن - آهک - پنل های سیمانی - بتنی و غیره و سطوح رنگ شده قدیمی و همچنین تزیین سطوح داخلی از جمله کاربردهای آن است.

نوشتن نظر

توجه:متن باید بیشتر از 25 کاراکتر باشد
    بد           خوب

پلاستر مینرال

  • 4,142 تومان

  • قیمت بدون مالیات: 3,800 تومان

گزینه های موجود