• ملات بند کشی سفید

توضیحات:

پودر بند کشی و درز بندی محصولی است با پایه سیمانی و افزودنی های خاص که جهت پر کردن مفاصلی (بند فاصله) که از اتصال کاشی ها بواسطه استفاده از بندهای صلیبی بوجود می آید، استفاده می گردد. نقش بندکشی، پذیرش انبساط و انقباض سطحی و موضعی و توزیع آن به طور یکنواخت در نمای ساختمان است. علاوه بر آن بندکشی باید مانع دخول آب و نفوذ رطوبت به قشرهای داخلی دیوارها و سایر قطعات پوششی گردد، از این رو ملات بندکشی باید ریزدانه و پرمایه بوده و از تراکم کافی برخوردار باشد تا مانع ایجاد خاصیت جاذبه مویی و انتقال رطوبت به عمق دیوار و سطوح داخلی بناگردد. بندکشی به عنوان کار نهایی باید جذابیت نما و منظره مطلوب را کامل و به اتمام برسان.


کاربردها:

جهت بندکشی کاشی و سرامیک در سرویس های بهداشتی،آشپزخانه ها، استخرها و آب نماها و نیز بندکشی کاشی و سرامیک، سنگ، موزائیک و....... پرنمودن کلیه درزها و بندها بدون محدودیت عمق،  بندکشی انواع قطعات سیمانی و قطعات پیش ساخته بتنی.

ویژگی ها:

کاملاً ضد آب و عایق، چسبندگی بسیارزیاد ، مقاوم دربرابرتنش های کششی و فشاری ،استحکام فرسایش بالا ، مقاوم در برابر عوامل محیطی ، قابلیت انعطاف پذیری کافی ، رفع نشت و نم زدگی درزها ، رنگ پذیر و قابل عرضه در رنگ های مختلف ، سهولت و سرعت اجراء ، بدون انقباض می باشد.


نوشتن نظر

توجه:متن باید بیشتر از 25 کاراکتر باشد
    بد           خوب

ملات بند کشی سفید

  • 5,450 تومان

  • قیمت بدون مالیات: 5,000 تومان

گزینه های موجود